SEO HİZMETİ

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU VE DİJİTAL STRATEJİLER
Seo-Search Engine Optimizasyon inowob.com
Scroll

Search Engine Optimizasyon

İnowob Dijital Proje Ajansı olarak sitemizdeki iletişim bilgileri aracılığıyla tarafımıza yöneltilen soruların oldukça büyük bir bölümü, SEO (Search Engine Optimizasyon) fiyatları ile ilgili oluyor. En çok merak edilen konuda, SEO çalışmalarıyla istenen başarının kazanılması için ne kadar harcama yapılması gerektiği ve fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızla alakalı sorular ile karşı karşıya kalıyoruz. En baştan belirtmekte fayda var ki, SEO çalışmalarının fiyatlandırmasında belli bir standarda bağlı kalmak söz konusu değil. Zira fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunmakta ve bizler de bu unsurların tamamını değerlendirdikten sonra yapılacak çalışmanın hangi boyutta olacağını saptamaktayız.

 • İstenen anahtar kelimelerin arama hacmi
 • Çalışma yapılacak anahtar kelimelerdeki rekabet
 • Web sitenizin SEO uyumluluğu
 • Web sitenizin yaşı
 • Web sitenizin daha önce SEO bağlamında yanlış uygulamalara maruz kalıp kalmadığı
 • Rekabet ettiğiniz sitelerin gücü, önceki ve mevcut çalışmaları, rekabet güçleri
 • Genel olarak piyasadaki firma ve kişilerin oldukça büyük bir bölümü sıralamalara, kelime sayısına göre sabit bir fiyatlandırmaya gitmesine rağmen biz İnowob Dijital Proje Ajansı olarak bu tip bir hizmet zihniyetine sahip değiliz. Müşterimizin hangi kelime veya kelimelerde, kaçıncı sırada olmak istediği, bizim fiyatlandırma anlayışımızda önem arz eden bir konu değil.

  İnowob Dijital Proje Ajansı olarak müşterilerimizin para kazanmasını sağlayacak bütün kelimelerde çalışma yapmakta ve uzun vadeli anlaşmalar çerçevesinde hedefimizi her zaman ilk sıra olarak belirlemekteyiz.

  Her site için ayrı bir analiz çalışması gerçekleştirdikten sonra yapılacak SEO çalışması için AdWords reklamları ile üst sırada yer almak için günlük 100 TL harcama yapıldığı düşünülürse, SEO ile kalıcı başarı elde etmenizi sağlayacak çalışmalarımız için talep ettiğimiz fiyatın da çok yüksek olmadığını görülecektir. İnowob Yazılım uzmanlığıyla yapılan SEO çalışmaları sayesinde zaten “her zaman üst sırada yer alacağınızdan”, bir daha reklam bütçesi ayırmanız gerekmeyecektir. Sunduğumuz SEO hizmetleriyle reklam vermediğiniz zamanlarda da üst sıralarda listelenmeye devam ederseniz.

  İnowob Dijital Proje Ajansı Yazılım olarak verdiğimiz sözleri tutmak ve müşterilerimizin işinde daha başarılı olmasına yardımcı olmak, bizler için çok fazla iş almaktan her zaman çok daha önemli olmuştur.