Dijital Marka Yaratma

ŞİRKET OLARAK KİM OLDUĞUNUZU NET BİR ŞEKİLDE BULMANIZA YARDIMCI OLABİRLİZ.
Dijital-Marka-Yönetimi-inowob.com
Scroll

Dijital Marka Yönetimi

Dijital çağı yaşadığımız bu dönemde herkes gibi şirketler de bu trende uymak zorunda. Yoksa geride kalmaya mahkumlar. Bu nedenle dijital marka stratejisi oluşturmak şirketler için günümüzde giderek daha fazla önemli hale geliyor. İyi bir strateji, insan kaynağı ve müşteri ile iyi bir diyaloğu oluşturan şirketlerin dijital marka olarak öne çıkacağını görüyoruz.

Her alanda dijitalleşmenin etkilerinin yansımaları gözlenirken pazarlama sektöründe de dijitalleşmenin öne çıkması kaçınılmaz oldu. Dijital dönüşüm ve etkisi her geçen gün artıyor. Bu durum markaları da etkiliyor. Bu dönüşüme ayak uyduran markalar ayakta kalıp, güç kazanıyor. Ayak uyduramayanlar ise geride kalıyor. Birçok şirket, markaları için dijitalleşme stratejilerini çoktan oluşturmaya başladı. Şirketler bu stratejilerini oluşturup dijital marka yaratma noktasında da epey yol aldılar.

Dijital pazarlamanın kendi içinde uzmanlık alanları bulunuyor ve önemli olan bu kategorilerden bazıları; arama motoru pazarlaması (SEM), arama motoru optimizasyonu (SEO), e-posta pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması, banner kampanyaları (display) ve gelir ortaklığı modeli (affiliate marketing) olarak sıralanıyor. Şirketler bu kategorilerin kendi içinde performans ölçütlerini oluşturup, o ölçütlere göre stratejilerini belirlemelerine İnowob Dijital Proje Ajansı olarak öncülük ediyoruz.